Vanaf 14 oktober extra corona-...

Vanaf woensdag 14 oktober zijn er verdere maatregelen van kracht om de coronabesmettingen te beperke...

Meer info >>

De Speulderbostochten op zater...

Op zaterdag 15 en zondag 16 februari organiseren de Veluwe Renners weer de NTFU-erkende MTB-toc...

Meer info >>

Richard Evers winnaar kilomete...

Richard Evers is winnaar geworden van de Kilometerbokaal 2019. Nieuw in het afgelopen jaar is dat ...

Meer info >>

archief

Buienradar

Trainingsprogramma voor de racefiets op de maandag- en woensdagavonden in 2020


                                              

 


Datum Tijd Soort training Wegkapitein Wegkapitein Wegkapitein




A-niveau B-niveau C-niveau
           
ma 18-mei 19:00 basistraining "Vierhouten" Arnoud Rozendaal
Annemarie v. Wolfswinkel
Gijs Goorhuis
wo 20-mei 19:00

basistraining "Vierhouten"

Leo Roeloffs in overleg bij vertrek in overleg bij vertrek
ma 25-mei 19:00 basistraining "Vierhouten"
Stephan Schipper
Theo Overkamp
Gijs Goorhuis
wo 27-mei 19:00 basistraining "Polder"
Jan de Boer Annemarie v. Wolfswinkel  Bert Mulder
ma 1-jun   2e Pinksterdag geen trainingen      
wo 3-jun  19:00 basistraining "Aardhuisweg Hoog-Soeren Kootwijk"
Stephan Schipper Leo Roeloffs Gijs Goorhuis 
ma 8-jun 19:00 basistraining "Vierhouten"
Richard Evers Nic Vaessen Bert Mulder
wo 10-jun 19:00 koppeltijdrit (Kerkje Uddel)
Leo Roeloffs    
ma 15-jun 19:00 basistraining "Vierhouten"
Daniël vd. Meulen Theo Overkamp Gijs Goorhuis
wo 17-jun 19:00 basistraining "Gortel" Arnoud Rozendaal Annemarie v. Wolfswinkel  Bert Mulder
ma 22-jun 19:00 basistraining "Vierhouten"
Stephan Schipper Karel Doest  Gijs Goorhuis
wo 24-jun 19:00 basistraining "Polder" Jan de Boer Theo Overkamp  
ma 29-jun 19:00 basistraining "Vierhouten"
Richard Evers Annemarie v. Wolfswinkel  Gijs Goorhuis
wo 1-jul 19:00 basistraining "Kop van Deelen"
 n.n.b.    
ma 6-jul 19:00 intervaltraining Jan Kleijer  Karel Doest  Gijs Goorhuis
wo 8-jul 19:00 basistraining "Hoog-Buurlo / Cantharel" Jan de Boer Willem van de Lagemaat Bert Mulder
ma 13-jul 19:00 intervaltraining Leo Roeloffs Nic Vaessen Gijs Goorhuis
wo 15-jul 19:00 basistraining "Aardhuisweg Hoog-Soeren" Jan de Boer Theo Overkamp Bert Mulder
ma 20-jul 19:00 intervaltraining Stephan Schipper Karel Doest  Gijs Goorhuis
wo 22-jul 19:00 basistraining "Gortel" Jan Kleijer  Willem van de Lagemaat Bert Mulder
ma 27-jul 19:00 intervaltraining Richard Evers Theo Overkamp Gijs Goorhuis
wo 29-jul 19:00 koppeltijdrit (Kerkje Uddel) Daniël vd. Meulen    
ma 3-aug 19:00 intervaltraining Leo Roeloffs Theo Overkamp Gijs Goorhuis
wo 5-aug 19:00 ploegentijdrit (Kerkje Uddel) Leo Roeloffs    
ma 10-aug 19:00 intervaltraining Arnoud Rozendaal Willem van de Lagemaat Gijs Goorhuis
wo 12-aug 19:00 basisklimtraining "Goudsberg" Stephan Schipper Theo Overkamp Bert Mulder
ma 17-aug 19:00 intervaltraining Leo Roeloffs Nic Vaessen Gijs Goorhuis
wo 19-aug 19:00 basistraining "Radio Kootwijk"
 n.n.b.    
ma 24-aug 19:00 intervaltraining Arnoud Rozendaal Annemarie v. Wolfswinkel  Gijs Goorhuis
wo 26-aug 19:00 basistraining "Aardhuisweg" Cor Schulting Karel Doest  Bert Mulder
ma 31-aug 19:00 intervaltraining Richard Evers Nic Vaessen Gijs Goorhuis
wo 2-sep 18:30 basistraining "Radio Kootwijk" Jan Kleijer  Willem van de Lagemaat Bert Mulder
ma 7-sep 18:30 intervaltraining Daniël vd. Meulen Karel Doest  Gijs Goorhuis
wo 9-sep 18:30 basistraining "Kort maandag-rondje" Jan Kleijer  Theo Overkamp Bert Mulder
ma 14-sep 18:30 basistraining "Kort maandag-rondje" Jan de Boer Nic Vaessen Gijs Goorhuis
wo 16-sep 18:30 basistraining "Kort maandag-rondje" Leo Roeloffs Annemarie v. Wolfswinkel  Bert Mulder